Wydarzenia 9 Apr 2018 | Redaktor
Niebawem w Bydgoszczy ks. Dziewiecki, który nazywa sprawy rodzinne po imieniu

Kto jeszcze nie zna tego niesamowitego kapłana, temu polecamy jego liczne konferencje, publikowane często na kanałach you tube. Chodzi o ks. dr Marka Dziewieckiego, który dokładnie nazywa i wyjaśnia najtrudniejsze tematy związane z trudami budowania relacji rodzinnych, małżeńskich, ale też pokazuje trudności życia rodzinnego, z problemami przemocy włącznie i bardzo konkretnie wskazuje na metody przeciwdziałania jej.

Można na przykład zajrzeć na strony Sychar - Ogólnopolskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw [code]TU - podajemy link, pod którym można znaleźć liczne konferencje, artykuły, wypowiedzi księdza Dziewieckiego, który nie boi się nazywać nawet najtrudniejsze ze spraw po imieniu. Odkrycie miłości, gdy niekiedy nie można trwać w bliskości jest bezcenne, odkrywanie symptomów nadchodzącego zagrożenia dla relacji rodzinnych również, dojrzewanie do miłości nie jest wcale łatwe, ale jakkolwiek by nie było, musi byc po prostu realistycznie, bo Jezus Chrystus jest Prawdą i jest też Drogą i Życiem!

Takie realistyczne światło pokazuje ks. dr M. Dziewiecki, który niebawem zawita do Bydgoszczy z trzydniowym cyklem konferencji. Szczegóły na plakacie powyżej. Zaprasza: Apostolski Związek Rodzin Szensztackich - Bydgoszcz

Goraco polecamy! Katolicka Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor