Wydarzenia 17 Oct 2018 | Redaktor
Msza z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez ks. egzorcystę M. Chmielewskiego wkrótce w Solcu Kujawskim

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Solcu Kujawskim i wspólnota Nowe Przymierze zapraszają na Msze z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez ks. egzorcystę Macieja Chmielewskiego.

Msza rozpocznie się o godz. 18.00, 22 października 2018r., ul. Bydgoska 9a Solec Kujawski

Wspólnota Nowe Przymierze o swej działalności:

Jesteśmy katolicką, charyzmatyczną Wspólnotą Nowej Ewangelizacji „NOWE PRZYMIERZE”, której korzenie sięgają 1992r. Wspólnota chce doświadczyć ciągłego nawracania, żyjąc wiarą, głosząc Ewangelię i spotykając Jezusa Zmartwychwstałego na co dzień, a zwłaszcza w Eucharystii. Odpowiadając na wezwanie Jezusa do głoszenia Ewangelii (Mt 16, 15-17) pragniemy dzielić się z każdym kogo spotkamy życiem i Słowem Bożym, modląc się na cotygodniowych spotkaniach ewangelizacyjnych w parafii, a także na tzw. Domach Modlitwy.

Jesteśmy wspólnotą, która ewangelizuje na spotkaniach cotygodniowych, na które zapraszamy każdego brata i siostrę, w bydgoskim więzieniu oraz młodzież. Organizujemy również kursy ewangelizacyjne.

Spotkania odbywają się w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej (ul. Bartosza Głowackiego 20, Bydgoszcz) co środę po Eucharystii o godz.18.00. Po doświadczeniu Ducha Świętego na naszych spotkaniach i formacji zrodziło się w sercach pragnienie wspólnoty w Solcu Kujawskim. Odbywają się również tam spotkania w czwartki w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Solcu Kujawskim (ul. Bydgoska 9A, Solec Kujawski) po mszy św o 18.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Wenancjusz Zmuda.

Jako wspólnota zostaliśmy zatwierdzeni przez ks. bpa Jana Tyrawę: [code]TU

Zapraszamy

WSPÓLNOTA NOWE PRZYMIERZE

http://www.noweprzymierzebydgoszcz.pl/

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor