Wydarzenia 9 Apr 2018 | Redaktor
Martyria jak zwykle ma coś niesamowitego dla nas!!!

Kocham, więc jestem

Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria” zaprasza do udziału w 82. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę. W tym roku hasłem przewodnim spotkania są słowa „KOCHAM, WIĘC JESTEM”. Co oznaczają?

W odpowiedzi pomogą nam zaproszeni goście: abp Grzegorz Ryś, Brygida Grysiak, Andrzej Lewek i ks prof. Antoni Dębiński.

Nieważne, czy byłeś już na Jasnej Górze sto razy, czy jeszcze Cię tam nie widziano… czy jesteś w duszpasterstwie akademickim czynnym działaczem, czy prawie tam nie przychodzisz…

Jeśli należysz do „świata akademickiego”, bo jesteś studentem, nauczycielem akademickim, pracownikiem uczelni lub absolwentem, albo po prostu chcesz spędzić czas w takim towarzystwie — to to wydarzenie jest dla Ciebie! Jest to okazja do przeżycia pięknego czasu, pełnego modlitwy, radości, konferencji, spotkań w gronie akademickim tuż przy sercu Maryi na Jasnej Górze. To dobre miejsce do naładowania duchowych baterii.

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 11–13 maja 2018 r. Zbiórka w piątek 11 maja o 14.00 w kaplicy przy Bazylice Matki Boskiej Królowej Męczenników w Fordonie (ul. Bołtucia 5). Wyjazd o godz. 14.30. Koszt: studenci – 50 zł, absolwenci – 70 zł. W cenę wliczony jest przejazd autokarem w obie strony, nocleg (karimata, śpiwór), koszulka, pakiet pielgrzyma, posiłek w postaci wspólnej kolacji i śniadania (suchy prowiant).

Zapisy poprzez formularz: [code]TU

lub telefon: 691 044 550

Dokładny plan pielgrzymki dostępny na stronie

pielgrzymkaakademicka.pl

Martyria

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor