Wydarzenia 17 Apr 2018 | Redaktor
Ks. dr. M. Dziewiecki twardo nazywa fakty i świeckim i księżom. Dla uwolnienia! Od piątku w Bydgoszczy [+video]

Cierp kobieto cierp! Będziesz święta??? - Jak nie dać się krzywdzić. (patrz: video poniżej)

Mocne słowa tego kapłana, ale prawdziwe i... do końca zgodne z nauką Kościoła. Bo miłość nie jest ślepa, ale mądra. Bóg nie stworzył ludzi głupimi, ale mądrymi, chyba że sami z tej mądrości rezygnują, a niekiedy poddają się poprowadzeniu nierozważnym osobom.

Kim jest ksiądz dr. Marek Dziewiecki pisaliśmy niedawno na portalu Katolicka Bydgoszcz, podajemy link:[code]TU. Przypominamy słowa tego kapłana, gdyż niedługo, bo dokładnie już od w piątku ksiądz Dziewiecki będzie prowadził konferencje dla bydgoszczan.

Na czym polega wyjątkowość jego konferencji? Na nazywaniu spraw w świetle prawdy, choćby była najtrudniejsza. Tylko prawda może wyzwolić człowieka, a właśnie dzięki tak realistycznie ukazywanym faktom przez tego mądrego kapłana, możemy weryfikować o wiele prościej nasze życie i odkłamywać je z mitów, które sobie w nas samych a zatem i we wszystkich relacjach też sami budujemy.

Polecamy na przykład jeden z kilkuminutowych odcinków, w których ks. Dziewiecki dokładnie nazywa i wyjaśnia mity na temat tzw. "znoszenia przemocy w rodzinie".

źródło: Salve TV

PROGRAM SPOTKAŃ BYDGOSKICH Z KS. DR MARKIEM DZIEWIECKIM

20.04.2018r., piątek

Miłość małżeńska i rodzicielska godz.: 18.00 parafia Chrystusa Króla, os. Błonie, ul Lotników 1. Bydgoszcz

21.04.2018r. sobota

Przezwyciężanie trudności małżeńskich i rodzicielskich godz.: 18.00 Sanktuarium Zawierzenia na Piaskach, ul. Smukalska 113, Bydgoszcz

22.04.2018r., niedziela

Boża wizja małżeństwa i rodziny homilie podczas Mszy św. o godz.: 9.00, 10.30, 12.00

parafia Chrystusa Króla, os. Błonie, ul Lotników 1. Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor