Wydarzenia 12 Feb 2019 | Redaktor
Kolejne warsztaty, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem

Świadomość czym de facto jest proces in vitro otwiera społeczeństwo na zainteresowanie naprotechnologią.

O samym in vitro można w skrócie przypomnieć, że przynosi bardzo trudne konsekwencje zdrowotne dla organizmu kobiety oraz, jak przestrzegaja profesorowie genetycy, konsekwencje w organizmach dzieci poczętych w ten sposób. To sa tylko przestrogi dotyczące organizmu, ale nie do przyjęcia jest fakt, że podczas zapłodnienia pozaustrojowego giną ludzie - czyli eliminowani są na sposób selekcji już w laboratorium. Osoby ludzkie w pierwszym stadium rozwoju swego życia, zostają zabite. Są też mrożone i przechowywane. Gdy stajemy się świadomi do końca tego, czym jest w swej istocie procedura in vitro, nie może byc na to zgody.

Jednoczesnie jeszcze wciąż za mało mówi się o naprotechnologii, która jest przyczynowym ratunkiem i moralnie dobrym radzeniem sobie z problemem niepłodności. Nie mówi sie o o efektywności tej metody, co ma z pewnością swoje powody wcale nie medyczne.

W Bydgoszczy - przypomnijmy - istnieje CENTRUM NOWE ŻYCIE, strona centrum: [code]TU, które oferuje fachową i rzetelną pomoc w leczeniu niepłodności. Centrum organizuje także spotkania z mieszkańcami Bydgoszczy, zainteresowanymi tą tematyką oraz warsztaty. Oto zapowiedź kolejnych:

W odpowiedzi na wiele pozytywnych sygnałów, które otrzymaliśmy od uczestników pierwszych warsztatów „Nadzieja na nowe życie – spotkanie dla par marzących o rodzicielstwie”, które odbyły się 8 grudnia 2018 r., postanowiłyśmy zorganizować kolejną edycję, oczywiście z udziałem Justyny Kuczmierowskiej i Przemka Gorzelaka. Jeżeli chcecie się dowiedzieć się jak było w grudniu, zapraszamy na facebookową relację.

Wstępny termin warsztatów: kwiecień 2019 r.

Lista uczestników ograniczona.

Zapraszamy do zapisów!

mailowo kontakt@nowe-zycie.pl lub telefonicznie + 48 52 510 89 00

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor