Wydarzenia 28 Nov 2017 | Redaktor
Kcynia zaprasza na jarmark u św. Michała Archanioła

WSPÓLNOTA PRZYMIERZE DZIAŁAJĄCA PRZY PARAFII ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W KCYNI ZAPRASZA NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY!

Grudzień zbliża się nieubłaganie, dlatego też już 10 grudnia pragniemy wprowadzić Was w przepiękny, prawdziwy klimat Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnota Przymierze z kcyńskiej Fary już dziś zaprasza serdecznie wszystkich na tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy!

Pragniemy podtrzymać starodawną tradycję, dlatego też na jarmarku nie zabraknie pysznych, prawdziwych, świątecznych pierników ze specjalnymi życzeniami, które wykonane zostaną z najlepszej jakości ciasta, z wyselekcjonowanych składników, a co najważniejsze z aromatem poświęcenia i miłości.

jarmark

Swoją obecnością po raz kolejny zaszczyci nas idealny na chłodne dni GRZANIEC, ze specjalną miksturką rozgrzewającą, której smak i pachnący aromat zachęci do nabycia tego jakże niepozornego, nadającego się do herbaty i nie tylko słoiczka.

Czekać będzie na nas bogata uczta kulinarna na ciepło: pierogi z kapustą i grzybami, barszcz czerwony oraz pieczone jabłka z miodem i orzechami. Głęboko wierzymy w to, że stworzona przez nas wszystkich ciepła atmosfera rozgrzeje przede wszystkim nasze serca i pobudzi nas do prawdziwej, chrześcijańskiej miłości.

Postaramy się zadbać o to, abyś podczas długich zimowych wieczorów mógł zawsze wrócić do klimatu jarmarku pijąc gorącą herbatę z przepyszną miksturką, którą będzie można nabyć wraz z wyjątkowym kubkiem ze św. Michałem Archaniołem.

To nie wszystko! Grudzień to ostatni miesiąc w roku to piękny czas podsumowań tego, co już za nami, ale to też świetna okazja spoglądania w przyszłość, dlatego przygotowaliśmy KALENDARZ PARAFIALNY NA ROK 2018- abyś spoglądając na niego, wspominał sobie wydarzenia u św. Michała Archanioła

Ujrzysz w nim szereg zdjęć ukazujących piękno działań naszej parafialnej wspólnoty- uśmiech dzieci, moc uwielbień, radość wspólnych wyjazdów, Mszy Świętych, wielu wydarzeń, być może to wszystko zachęci Cię do częstszych odwiedzin naszej wspólnoty?-JESTEŚMY OTWARCI!

Czekamy na Was 10 grudnia od godz.7.00 i głęboko wierzymy w to, że sam Jezus tego dnia zaprosi Was na ucztę swojej miłości do naszej parafii!

Cel jest szczytny!- zbieramy dla najmłodszych dzieci, aby mogły skorzystać z radości wspólnego, wakacyjnego wyjazdu, dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, które na jarmarku będą również sprzedawać wykonane przez siebie z wielki trudem-KARTKI BOŻONARODZENIOWE!

Matka Teresa z Kalkuty mówiła: Zawsze ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez Ciebie-ZAWSZE WTEDY JEST BOŻE NARODZENIE! Pragniemy podzielić się z Tobą dobrem, które jako wspólnota otrzymujemy od Pana! Zapraszamy!

Agnieszka Ciaciuch

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor