Wydarzenia 28 Apr 2018 | Redaktor
29.04. godz.  15.00 ROSARY ON THE COAST! Dołączamy? Satanizm polityczny to fakt.

..zaczynamy rozumieć, że tu nie ma szarości, nie ma wygody, nie możemy już myśleć - eee, jakoś to będzie. Nie będzie "jakoś" będzie właśnie tak: #RIPAlfieEvans.

"W tej chwili na terenie Wielkiej Brytanii toczy się jedna z największych duchowych bitew w dziejach tego kraju. Z jednej strony ujawnia się oblicze państwa bez Boga, od jakiegoś czasu możemy oglądać i słuchać proroctwa, zapowiedzi o świecie, który całkowicie odrzuci Boże prawo.

Jesteśmy ostrzegani, jesteśmy wstrząsani, płaczemy, bo w obliczu... nie wiem, może trzeba to nazwać mocno: państwowego satanizmu, zaczynamy rozumieć, że tu nie ma szarości, nie ma wygody, nie możemy już myśleć - eee, jakoś to będzie. Nie będzie "jakoś" będzie właśnie tak: #RIPAlfieEvans.

On jest figurą nasz wszystkich w przyszłości, jeśli nie staniemy na tym duchowym, światowym Weterplatte, przez modlitwę, pokutę, post, walkę do ostatniego tchnienia. To się dzieje tuż przez Brytyjskim #rosaryonthecoast. To nie jest przypadek.

Jutro, w 304 lokalizacjach (w Polsce było niewiele więcej, bo 350), Katolicy w Anglii, Szkocji i Walii staną do walki."

Wesprzyjmy ich modlitwą na Różańcu, jutro o godzinie 15:00. Jezus Chrystus jest Panem i przez Niepokalane Serce Maryi zaprasza nas i gromadzi pod Krzyżem."


Czytamy na polskiej stronie Różaniec Do Granic

Wszystko nazwane tak właśnie, jak powinno było zostać nazwane.

A zatem, jutro razem?

Przecież wydarzenia w Liverpool jest sprawa każdego z nas. Cierpi jeden, a więc cierpią z nim wszyscy. Alfie i jego rodzice toczyli bitwę nie dla śmierci, ale dla życia! Dziękujmy za ich świadectwo. Za to jakie cała ich trójka daje świadectwo nam wszystkim.

A błagajmy o łaski szczególne, bo satanizm polityczny to fakt. Nie ma szarości...

red.: KB

źródło: rozaniecdogranic fb

foto: https://www.rosaryonthecoast.co.uk/,

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor