Wydarzenia 26 Jul 2018 | Redaktor
Jak się śpiewa na pielgrzymce hipisowskiej? Możecie się zdziwić!

O międzynarodowej pielgrzymce różnych dróg i kultur, która po raz 40 wyruszy już za trzy dni, pisaliśmy wielokrotnie. Chyba wielu już rozpoznaje postać księdza Andrzeja Szpaka, który żył pielgrzymując wraz z hipisami na Jasna Górę, a gdy lato minęło, był nieustannie blisko ludzi, którzy całymi latami borykali się z problemami uzależnień.

Mija 40 lat, a w ostatnich dekadach na pielgrzymce zaroiło się od ślubów a potem od dzieci. Nie ma na całym świecie drugiej takiej pielgrzymki, gdzie połowa to ludzie od kilkomiesięcznych bobasów po nastolatków.

W wielu aspektach dzieci poszły w ślady rodziców jeśli chodzi o zdolności muzyczne, plastyczne, jeśli chodzi o kreatywność życiową. Niezwykła wrażliwość emanuje zawsze od pielgrzymkowych serc. smak artyzmu na tej pielgrzymce jest powalający i zawsze na bardzo wysokim poziomie.

Poniżej mają Państwo możliwość posłuchania jednego z przejawów owego niesłychanie pięknego, bo naturalnego i spontanicznego artyzmu. Oto jak śpiewają dorosłe już dzieci dawniejszych hipisów Tobias, Jonatan i Doman . Niech się Państwo pozwolą zaskoczyć tym pięknem:

red.: KB

źródło: doziemiobiecanej.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor