Wydarzenia 4 Jan 2020 | Redaktor
II Męski Różaniec Ulicami Bydgoszczy - 4 stycznia

Po raz drugi przez ulice naszego miasta przejdą Wojownicy Maryi, którzy zapraszają wszystkich chętnych panów do udziału w II Męskim Różańcu Ulicami Bydgoszczy.

4 stycznia (w sobotę), o godz. 12.00 chętni do wspólnego odmówienia tajemnic różańca panowie spotkają się w Sanktuarium MB Fatimskiej na Nabożeństwie I Sobót Miesiąca, po którym wyruszą w zorganizowanym przez bydgoskich Wojowników Maryi II Męskim Różańcu Ulicami Bydgoszczy.

Po nabożeństwie udadzą się do parafii Świętej Jadwigi. Spodziewane dotarcie do kościoła jest na godz. 14.15. Następnie Wojownicy Maryi wraz z wszystkimi uczestnikami publicznej modlitwy różańcowej przejdą do parafii MB Nieustającej Pomocy na ul. Ugory, skąd odmawiając ostatnią część Różańca wyruszą na Stary Rynek.

Około godz. 16.30 w Katedrze Bydgoskiej wszyscy uczestnicy zakończą spotkanie Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Przy okazji II Męskiego Różańca Ulicami Bydgoszczy jest organizowana zbiórka darów dla dzieci z Domu Małego Dziecka.

  • Dzieci są w wieku 1-14 lat. Potrzebne są oliwki, pampersy, środki do higieny dla małych dzieci i dla tych starszych, wszelkiego rodzaju środki czystości i kosmetyki. Zbiórka darów odbędzie więc w sobotę 4 stycznia, przed rozpoczęciem różańca. Wszystkie dary można przynosić od godz. 11. 00 na parking Sanktuarium M.B Fatimskiej w Bydgoszczy - informują organizatorzy wydarzenia.
Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor