Wydarzenia 20 May 2019 | Redaktor
II Forum Charyzmatyczne w Bydgoszczy już w ten weekend!

Przypominamy: wspólnoty charyzmatyczne diecezji bydgoskiej serdecznie zapraszają do udziału w II Forum Charyzmatycznym pt.: „Pobudka". To już w ten weekend, w dniach 25-26 maja na hali 'Artego' - Arena przy ulicy Toruńskiej 59.

W tym roku w tym duchowym doświadczeniu prowadzić nas będą dwaj, dobrze znani środowiskom charyzmatycznym, kapłani całkowicie oddani służbie Bogu i drugiemu człowiekowi.

Ojciec Antonello Cadeddu, włoski dominikanin, współzałożyciel wspólnoty Przymierze Miłosierdzia i charyzmatyczny kaznodzieja oraz

ksiądz Dominik Chmielewski, salezjanin, duszpasterz młodzieży i założyciel męskiej wspólnoty Wojownicy Maryi. Obaj kapłani znani są ze swojego szczególnego namaszczenia do głoszenia Słowa Bożego w mocy Ducha Świętego. Od lat towarzyszą im znaki i cuda znane nam z kart Ewangelii.

Podczas trwania forum w modlitwę uwielbienia wprowadzać nas będzie warszawska wspólnota Dom w Ramionach Ojca. Będzie oczywiście czas adoracji Najświętszego Sakramentu w przepięknej Monstrancji Fatimskiej - Niewieście.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor