Wydarzenia 5 Oct 2018 | Redaktor
I to się dzieje - w Bydgoszczy też. Sobota wynagradzająca NSM

1. Piesza pielgrzymka do Sanktuarium na os. Piaski - 6 październik

W związku ze zbliżającą się pierwszą sobotą miesiąca 06.10.2018 zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w krótkiej pielgrzymce w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Matka Boża Fatimska, objawiając się siostrze Łucji, poleciła aby odprawiać nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Do każdego kto je odprawi, Matka Boża przybędzie w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia, praktykowanie tego nabożeństwa oddala widmo wojny i sprawi, że Rosja ostatecznie się nawróci.

Dla zainteresowanych podaję warunki odprawienia nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca:

  1. Spowiedź i Komunia Św.

  2. Różaniec w intencji wynagradzającej ( odmawiamy w drodze )

  3. 15 minutowa medytacja na temat jednej lub wielu tajemnic różańcowych( rozważania po Mszy Św. )

Bardzo wszystkich zachęcamy, zbiórka na pętli tramwajowej w Myślęcinku o godz. 10.00, wyruszamy drogą przez las do Sanktuarium na Piaskach, o godz. 12.00 w sanktuarium Msza Św. a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i 15 minutowe rozważanie na temat tajemnicy różańca.

pozdrawiamy,

Kasia i Piotr

2. Piesza Nocna Pielgrzymka Konin-Licheń (wyjazd z Bydgoszczy) - 6/7 październik

Zapraszam na Piesza Pielgrzymkę Nocną Konin - Licheń 6/7 październik. Wyjazd z BYDGOSZCZY busem o g.20.15 w sobotę, powrót do Bydgoszczy w niedziele przed g10.00. Do przejścia jest ok 16 km. W czasie drogi: konferencja, różaniec, dwa postoje w tym jeden z możliwością spożycia posiłku za drobna ofiarę. Koszt obejmuje tylko transport - 25-35zl (zależy od ilości osób). Informacje szczegółowe i zapisy:

Renata Szrajber: 790563202. Plakat w załączniku.

od redakcji:

Wraz z tymi pięknym ogłoszeniem przypominamy o komunikacie organizatorów Różańca do granic przy tej okazji: http://soboty.pl/

foto: soboty.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor