Wydarzenia 6 Mar 2019 | Redaktor
Facebook blokuje grupę rodziców przeciwnych karcie LGBT

Rodzice i wychowawcy, którzy chcieliby szukać informacji o gorącym temacie tzw. karty LGBT - nie mogą liczyć na rzetelność facebookową. Od dawna wiadomo że nie jest to portal społecznościowy wolny od ideologii. Głośne były wyrażane w licznych artykułach protesty wobec blokowania dziennikarzy, którzy pokazywali twarde fakty na temat środowisk LGBT, na temat błędów samej ideologii gender. Blokowani bywali też często narodowcy.

Takie działania facebookowe trwały od lat i mają się dziś równie dobrze. Miejmy tego świadomość. Kolejnym potwierdzeniem określonego światopoglądu firmy facebook jest publiczna informacja zamieszczona przez prezesa Ordo Iuris na jego twitterze, która brzmi następująco:

"Środowiska rodziców z Warszawy założyły na @facebook profil "Strajk Rodziców" i grupę "Rodzicielski Komitet Strajkowy" protestując przeciwko #DeklaracjaLGBT Profil i grupa zostały natychmiast usunięte przez @facebook! To kolejne pogwałcenie regulaminów FB"

A zatem, jeśli chcemy rzetelnej wiedzy w temacie edukacji, czy indoktrynacji szkolnej ze strony działaczy LGBT i realnej reakcji rodziców i nauczycieli na te działania, szukajmy wiarygodnych źródeł niekoniecznie na facebooku.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor