Wydarzenia 26 Feb 2019 | Redaktor
Dziś Warszawa, a jutro które miasto? MEN wciąż nie reaguje

Proponujemy Państwu bardzo dokładnie zapoznać się z wypowiedziami osób biorących udział w konferencji prasowej prezentowanej poniżej.

Wszystko zostało ponazywane od strony zarówno praw rodziców jak i uczniów.

Przypomnijmy: seksualność nie jest tematem edukacyjnym. To jest zagadnienie osobiste każdego człowieka. Zarówno dorosłego, jak i dzieci, które jeszcze nie muszą na określonych etapach swojego życia o tym myśleć. Jeśli podejmują ten wrażliwy temat, a wrażliwy nie z powodu jakiegoś dziwnie budowanego tabu, ale z powodu wrażliwej natury człowieka, intymności i piękna miłości małżeńskiej, której wyrazem i cielesnym fundamentem jest seksualność, to jest to sprawa odpowiedzialności rodzicielskiej. To rodzina przygotowuje do życia w rodzinie, szkoła przygotowuje do relacji w społeczeństwie, w pracy.

Absurdalne są założenia ideologiczne środowisk LGBT względem wychowywania dzieci. Są one wbrew naturze człowieka. Rodzice maja prawo nie zgadzać się na upolitycznianie i ideologizowanie szkół.

W poniższym materiale mamy zaprezentowane merytoryczne wypowiedzi rodziców warszawskich, którzy jednocześnie są prawnikami oraz merytoryczną wypowiedź nawet ucznia szkoły.

Nie ma zgody na ideologizację szkół - ale MEN nie reaguje. Dlaczego?

"Rodzice i Nauczyciele! Proszę o zapoznanie się z standardami WHO Ważne, abyście byli świadomi, co ma być wprowadzane do szkół. Dziś Warszawa, jutro kolejne polskie miasta i wsie" pisze wprost na swoim twitterze pani Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty

KTO JESZCZE ZAREAGUJE, BO NAPRAWDĘ POWINIEN?

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor