Wydarzenia 22 Oct 2020 | Redaktor
Dziesiaj ukazał sie Nowy Tygodnik Bydgoski Gazeta i Portal a w nim dodatek MY - KATOLICKA BYDGOSZCZ pierwszy raz w papierze!

Okłądka naszego dodatku w Tygodniku Bydgoskim

Dzisiaj ukazał się nowy Tygodnik Bydgoski Gazeta i Portal a w nim gościnnie MY KATOLICKA BYDGOSZCZa tak naprawdę nasz integralny dodatek portalu, który dzięki gościnności TB , pierwszy raz w wydaniu papierowym! Dziękujemy!

Dzisiaj ukazał się nowy Tygodnik Bydgoski Gazeta i Portal  a  w nim gościnnie MY a tak naprawdę nasz integralny dodatek portalu KATOLICKA BYDGOSZCZ pierwszy raz w wydaniu papierowym! Dziesijsze wydanie to zupełnie nowa odsłona graficzna i kolorystyczna Tygodnika a w nim dodatek KATOLICKA BYDGOSZCZ w osobnej grafice i kolorystyce.
Znajdziecie w nim Państwo mnóstwo ciekaych treści, wywiadów, opinii, wydarzeń, zapowiedzi i wspomnień oraz fotorelacje! Bogato ilustrowana i ciekawa treść przykuwa oko i pieści zmysły a zawarte tam treści zawiwerają DOBRE informacje. Zapraszamy do lektury!
Tygodnik otrzymać można w sklepacjh, cukierniach i piekarniach firmy BATON oraz sieci miniDelikatesaów Ankris a także w kościołach przy parafiach: Bazylikaśw. Wincentego  aPaulo, Świętej Trójcy, Św. Antoniego oraz Polskich Braci Męczenników na Wyżynach a także w dniu jutrzejszym w godz. 13.30-14,30 rozdawany będzie na ul. Mostowej przy Sawoyu.
Nastepne wydania tygodnika ukażą sie w dniach 05 i 19 listopada, 3 i 17 grudnia i ... a codziennie
czytać nas Państwo mogą na stronach inetrenetowych pod adresami:

www.katolicka.bydgoszcz.pl oraz profilu FB https://www.facebook.com/katolickabydgoszcz

i Tygodnika Bydgoskiego
www.tygodnikbydgoski.pl oraz jego profilu FB https://www.facebook.com/tygodnikbydgoski

Zapraszamy do stałej lektury!

 

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor