Wydarzenia 9 Feb 2021 | mk
 „Dziecko i matka. Dwie ofiary aborcji”. Webinar pro-life

fot. ilustracyjna, Pixabay

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka zaprasza na webinar „Dziecko i matka. Dwie ofiary aborcji”. - Wyjaśniamy, czym jest aborcja z perspektywy dziecka, a także z jakimi jej skutkami niejednokrotnie do końca życia zmagają się matki - zapowiadają organizatorzy.

- Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu ochrona ludzkiego życia, na nasze comiesięczne webinary o tematyce pro-life. Podczas spotkań pogłębimy swoją wiedzę, która pomoże w dyskusjach dotyczących obrony ludzkiego życia od poczęcia - czytamy na profilu Stowarzyszenia na Facebooku. - W narracji wokół aborcji brakuje równowagi. Podczas gdy środowiska proaborcyjne deklarują się jako obrońcy kobiet, można mieć wrażenie, że środowiska pro-life skupiają swą uwagę głównie na dziecku. Tymczasem potrzeba troski o oboje – dziecko i mamę - dodają członkowie stowarzyszenia.

 

Skutków aborcji dla obojga dotyczyć będzie webinar, który poprowadzi Magdalena Guziak-Nowak, dyrektor projektów edukacyjnych i sekretarz zarządu stowarzyszenia. Początek o godz. 19.00 w środę (10 lutego). Zapsać można się pod linkiem https://pro-life.pl/webinary/. W formularzu należy podać swój adres email, aby otrzymać przypomnienia oraz bezpośredni link do transmisji na YouTube.

źródło: Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

mk Autor