Wydarzenia 20 Jan 2020 | Redaktor
DA Źródło - zaprasza na projekcję filmu pt.:

Duszpasterstwo Akademickie ŹRÓDŁO zaprasza młodzież i studentów na wtorek 21 stycznia na godz. 19.00 do kaplicy Domu Parafialnego przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy na projekcję filmu pt. "Powrót".

Duszpasterstwo Akademickie ŹRÓDŁO - zaprasza także na swoje spotkania. Piszą o sobie:

Jesteśmy Duszpasterstwem Akademickim Źródło, które działa przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy.

„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)

Ten fragment z Ewangelii św. Mateusza opisuje początki tej Wspólnoty. Nie jest Nas wielu ale spotykamy się, ponieważ zostaliśmy zaproszeni do tego przez Ducha Świętego.

Spotykamy się, ponieważ chcemy czegoś więcej. Zgodnie z przesłaniem Papieża Franciszka, który mówi o tym, że “nie przyszliśmy na świat, aby "wegetować", aby wygodnie spędzić życie, żeby uczynić z życia kanapę, która nas uśpi; przeciwnie, przyszliśmy z innego powodu, aby zostawić trwały ślad.” - staramy się dawać świadectwo naszej wiary i żyć zgodnie z zaproszeniem Jezusa.

Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godz. 19:00 w Kaplicy Domu Parafialnego przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy.

Jeśli jesteś studentem, osobą poszukującą odpowiedzi, pragnącą pogłębić swoją relację z Bogiem i ludźmi - to miejsce jest dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy do Duszpasterstwa Akademickiego Źródło, które jest darem od Ducha Świętego dla Nas Wszystkich.

Przyjdź i zostań na dłużej!"

info za strona DA Źródło

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor