Wydarzenia 21 Oct 14:09 | kd
Chcesz być dobrym ojcem? Poznać 7 sekretów

Inicjatywa Tato.Net zaprasza na warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa” , czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

Warto wziąć udział w warsztatach „7 sekretów efektywnego ojcostwa”, które odbędą się w Bydgoszczy, w siedzibie Starówka Office ul. Długa 16, 5-6 listopada 2021 (piątek w godz. 18.00-21.00 ojcowie z żonami, oraz w  sobotę w godz. 9.00 – 18.00 sami ojcowie). 

Dla pierwszych 20 uczestników warsztatów mamy kod rabatowy uprawniający do udziału w warsztatach za 40 zł. Zgłoszenia po odbiór kodu: tel. 504 185 629.

Wypowiedzi uczestników: 
Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek
Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: "Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza." Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo?
 Podczas warsztatów dowiesz się m.in. jak:
- utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne - praca zawodowa,
- rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
- wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
- stworzyć i wdrożyć  praktyczny plan działania dla taty,
- zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych  ojców.

Dodatkowym bonusem jest piątkowa sesja dla ojców i matek poświęcona wyzwaniom ojcostwa oraz praca w małych grupach na temat: "Jak żona może pomóc mężowi być lepszym ojcem?"

kd Autor

Redaktor/Publicysta