Wydarzenia 13 Apr 2018 | Redaktor
Bydgoska filia Szkoły Maryi zaprasza na wiosenna sesję

SZKOŁA MARYI ZAPRASZA NA REKOLEKCJE FILII BYDGOSKIEJ - SESJA WIOSENNA

Czym jest Szkoła Maryi pisaliśmy: [code]TU

Szkoła organizuje rekolekcje - sesję wiosenną filii bydgoskiej, które odbędą się w dniach od 27-29.04.2018r. w Sanktuarium Maryjnym w Górce Klasztornej u Misjonarzy Świętej Rodziny, w miejscu objawienia się Matki Bożej.

Rozpoczynamy w piątek o godz. 17:00 (rejestracja i rozlokowanie), potem nastąpi oficjalne rozpoczęcie godz. 18:00, a zakończenie w niedzielę godz. 16:00.

Na sesji będzie obecny nasz duchowy opiekun ks. Jerzy Ptach, dyrektor br Zbigniew z Ukrainy, ks prof. Zygmunt Zaborowski, s. Maksymiliana z Chojnic, s. Faustyna, s. Aldona z Bydgoszczy i inni.

Przygotowaliśmy również konferencje dla młodzieży od 13-18 roku życia

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 kwietnia 2018 r. na adres e-mail:

szkolazycia.filia.bydgoska@wp.pl

lub telefonicznie pod nr tel.:

608-662-388 – Bożena, po godz. 16:00 do godz. 22:00

W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko wiek, dzieci (datę urodzenia), adres zamieszkania, nr tel. kontaktowego, jaki pokój wybieracie z łazienką czy bez łazienki, oraz zapytamy o przebyte do tej pory rekolekcje.

Opłata obejmuje wyżywienie i noclegi. Wszystkie pokoje są z łazienkami. dorośli i dzieci od 16 roku życia -175,00 zł – pokój z łazienką dzieci od 7-15 roku życia -87,50 zł pokój z łazienką dzieci od 0-6 roku życia -0zł

Organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci od 3 roku życia na czas konferencji i innych punktów programu, w których dzieci nie uczestniczą, dzieci młodsze pozostają pod opieką rodziców.

Na rekolekcje przywozimy: Pismo Święte, notatnik, długopis, ulubiony kubek, dobry humor i... przyjaciela.

Jak ktoś może coś upiec i przywieźć do kawusi - mile widziane.

Bożena Kula

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor