Wydarzenia 25 Sep 2019 | Redaktor
Bezpłatne warsztaty dla Rodziców/Opiekunów: 'Wolność przeciw zniewoleniu'

"Wolność przeciw zniewoleniu" - bezpłatne warsztaty dla rodziców i opiekunów w Bydgoszczy, organizator: Stowarzyszenie Alwernia.

"Wolność przeciw zniewoleniu" to program skierowany jest do Rodziców/Opiekunów zaniepokojonych m. in. takimi zachowaniami swoich dzieci: agresja, niewywiązywanie się z obowiązków, zaniedbywanie pasji, porzucenie dawnych zainteresowań, samotność, alienacja, niepokojąca ilość czasu spędzana przed ekranami (komputer, tablek, komórka), zmiana stylu życia (nawyki żywieniowe, priorytety, wartości etc...), brak informacji o tym jak spędza czas - dokąd idzie, o której wróci, złość i gniew z powodu inicjowania rozmów z dzieckiem, ignorancja wobec ważnych spraw itd.

Możliwe jest że dziecko przechodzi burzliwie okres dojrzewania, że przechodzi jakiś kryzys, albo wpadło w tzw. złe towarzystwo, a może uzależniło się od czegoś?

Podczas spotkań psychoedukacyjnych specjaliści pomogą poszukać przyczyn takich zachowań i określić profil konkretnych trudności oraz poszukać rozwiązań.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy kierować pod nr telefonów: 694 670 335 lub 603 600 816

Kolejne spotkania odbywać się będą 1, 8, 15, 22, 29 października - tj. we wtorki od godz.: 16.30 do 19.00.

Zapraszamy!

Alwernia przy ul. Dworcowej 87.

Justyna Kus

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor