Wydarzenia 23 Jul 2018 | Redaktor
Pozdrowienie i prośba do wszystkich grup pielgrzymkowych naszej diecezji!

Trzeci dzień pątnicy z diecezji bydgoskiej wędrują poprzez Polskę w modlitwie, śpiewie, ciszy... w rozważaniach o tym, co znaczą słowa, że człowiek jest napełniony Duchem Świętym.

Przy dzisiejszej technice możemy mieć dość szczegółowy wgląd w to, co się u nich dzieje. Codziennie na Facebooku wstawiane są zdjęcia, czasem krótka relacja z dnia.

Co warte podkreślenia, wszyscy mamy możliwość przesłać pielgrzymom nasze osobiste intencje, gdyż przecież nie przez przypadek pochodzimy wszyscy i mieszkamy na tej samej, kujawskiej ziemi, z której niektórzy wyszli na pielgrzymkę w imieniu także tych, którzy nie mogą pójść.

Ze strony redakcji Katolickiej Bydgoszczy - ślemy serdeczne pozdrowienie i prośbę!

Pamiętajcie w modlitwie i trudzie o często przywoływanej intencji na naszym portalu, a mianowicie o wypraszaniu wielu łask dla chorych dzieci zamieszkujących naszą diecezję. Za ich rodziny, o siłę i wiarę, że każde cierpienie ma sens wiecznego celu pełni radości, która przecież nastąpi!

Z takim apelem zwracamy się do wszystkich grup pielgrzymkowych, które dzielnie idą do Maryi Częstochowskiej także w imieniu tych, którzy pójść nie mogą!

Życzymy Wam czasu składania spraw na Boży sposób, w słońcu, czy deszczu, życzymy bezgranicznej otwartości na przyjmowanie dokładnie wszystkiego, co Maryja przygotowała dla każdemu z Was na te dni.

Poniżej link do strony z codziennymi zdjęciami pielgrzymów:

[code]TU

red.: Katolicka Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor