Wydarzenia 5 Feb 2020 | Redaktor
Abby Johnson - 11 lutego w Bydgoszczy [zaproszenie video]

Nawet jeśli nie macie jednoznacznych poglądów na temat aborcji, nawet jeśli popieracie aborcję, przyjdźcie i posłuchajcie o moich doświadczeniach – zaprasza Abby Johnson w nagranym dla Polaków filmiku. Spotkanie z bohaterką filmu „Nieplanowane” w Bydgoszczy odbędzie się 11 lutego w parafii pw. św. Marka Ewangelisty w Fordonie, przy ul. Salezjańskiej 1.

O godz. 17.30 rozpocznie się różaniec w intencji wynagrodzenia za grzechy przeciwko życiu, o 18.00 Eucharystia, o 19.00 Abby Johnson wygłosi swoje świadectwo.

Abby Johnson przyjedzie do Polski 10 lutego. Odwiedzi pięć miast: Bydgoszcz, Kraków, Piłę, Rumię i Warszawę.

– Jestem bardzo podekscytowana wizytą w Polsce. Nigdy nie byłam tu wcześniej, ale słyszałam, że to piękny kraj – mówi Johnson. I dodaje: – Spotkajmy się i porozmawiajmy, posłuchajcie mojej historii. Nawet jeśli nie macie jednoznacznych poglądów na temat aborcji, nawet jeśli popieracie aborcję, przyjdźcie i posłuchajcie o moich doświadczeniach.

Prosi również o modlitwę w intencji swojej wizyty.

Abby swoje doświadczenia pracy w Planned Parethood, które opuściła, a w którym była na wysokim stanowisku, opisała w książce „Nieplanowane”, na podstawie której nakręcono słynny film o tym samym tytule. Wydała także nową książkę: „Ściany będą wołać”, z opowieściami innych byłych pracowników klinik aborcyjnych.

Wizyta Abby Johnson w Polsce to jej pierwsza podróż poza Amerykę Północną. Więcej na temat jej przyjazdu na stronie abbywpolsce.pl TU i na Facebooku TU.

Podczas spotkania w Krakowie, Mszy świętej w Łagiewnikach będzie przewodniczył ks. abp Marek Jędraszewski.

Abby przesyła wiadomość dla Polaków:

źródło: Tygodnik Bydgoski, abbywpolsce.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor