Wydarzenia 10 Jun 2019 | Redaktor
24 Godzin Męki Naszego Pana Jezusa zapraszają Wojownicy Maryi miasta Bydgoszczy

Za nami Wielki Marsz dla Życia i Rodziny, w którym jak mówią organizatorzy wzięło udział około 9 tysięcy osób (!), a także udany i piękny jak zawsze Festiwal Nowe Spojrzenia przy Bazylice, a także radosny festyn u Salezjanów.

Także niesłychanie ważne i przynoszące ogromne owoce dla naszego miasta nocne czuwania przed Świętem Zesłania Ducha Świętego, w wielu miejscach Bydgoszczy też już za nami. Co dalej?

To wszystko są wydarzenia, które dzieją się z natchnienia Ducha Bożego, a wiemy, że jak ziarno pada na ziemię, to nie wraca dopóki nie wyda plonu obfitego. Tak obiecuje Bóg, a to jedyna Osoba, która jak obiecuje, to tak jest.

A zatem, mimo że my mali nie potrafimy nawet dotrzymywać obietnic, to budując autentyczną relację z Bogiem, On sam w nas działa i wydajemy plon obfity.

Między innymi w naszym kraju takim plonem jest w ostatnich miesiącach silna i zjednoczona wspólnota mężczyzn. Nazywają się Wojownicy Maryi i pisaliśmy już na stronie Katolicka Bydgoszcz nie raz o ich działaniach.

W Bydgoszczy jest również prężna grupa, która tym razem zaprasza do Wieczernika w Sanktuarium M.B Fatimskiej w Bydgoszczy na wspólne przeżycie 24 Godzin Męki Naszego Pana Jezusa.

ADORACJA OD ŚRODY 12.06 GODZ. 17.00 DO CZWARTKU 13.06 GODZ. 17.00 — w miejscu: Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy

Wojownicy Maryi

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor