Kultura 2 Jan 2018 | Redaktor
MYASTA - pozytywne reggae z naszych miast na nowy rok

MYASTA - to nazwa ciekawego zespołu. Co oznacza? Wygląda tajemniczo, ale chodzi o... po prostu miasta Grupa składa się z młodych i nieco starszych instrumentalistów, którzy po prostu pochodzą z trzech miast: Chełmna, Bydgoszczy i Torunia.

Połączyła ich wspólna pasja muzyki reggae, rap, ska. Dziś prezentujemy artystów z zespołu Myasta, bo po pierwsze: bardzo dobrze grają, są z naszego regionu i mają w swojej muzyce pozytywne przesłanie, dobre słowo, choć nie śpiewają tzw. tekstów religijnych.

Zgranie i pozytywny stosunek do życia pośród członków zespołu daje się odczuć podczas koncertów Myasta - skład, a ich nagrania niosą w sobie dużo naturalnej radości.

Prezentujemy więc naszym Czytelnikom ich autorski utwór pt. 'Szansa' i przy okazji tej eksplozji pozytywnych dźwięków i słów składamy Państwu życzenia radości właśnie na 2018'

Skład zespołu MYASTA:

Michał"Majki"Kowalski -wokal Mariusz Mitura - perkusja Dominik Gryń - bass Szymon Kubiak - gitara Adam Kowalski - puzon Paweł Nowicki - trąbka Tomek Stachowicz - instrumenty klawiszowe Marcin Pankowski - perkusjonalia

Kasia Chrzan - polecam!

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor