KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 9 Nov 2020 | BR
Parafia pw. Chrystusa Króla - ogłoszenia

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 32 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (8.11.2020r.)
 
 
 
1. Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego.
 
 
2. Przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. W tym roku poświęcony jest Republice Środkowoafrykańskiej.
 
 
3. Z racji nowych obostrzeń w Mszach Św. w naszym kościele może uczestniczyć 70 osób. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego dystansu oraz o obowiązku zasłaniania ust i nosa. Zachęcamy do modlitwy w intencji ustania pandemii oraz o pokój w naszej Ojczyźnie.
 
 
4. W środę 11.11 przypada 102 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza Św. w intencji naszej Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 900.
 
 
5. Również w środę przypada wspomnienie św. Marcina z Tours, patrona kościoła katedralnego oraz patrona naszego miasta. Jest to dzień imienin ks. Marcina – już dziś ks. Marcinowi życzymy błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask na dalsze lata posługi kapłańskiej. Ks. Solenizant odprawi Mszę Św. w swojej intencji w środę o godz. 700.
 
 
6. W środę po Mszy Św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 
 
7. W piątek na Mszę Św. o godz. 1800 zapraszamy wdowy i wdowców.
 
 
8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Światowy Dzień Ubogich.
 
 
9.  Dzisiejsza taca jest przeznaczona na spłatę raty za instalację ogrzewania kościoła.
BR

BR Autor

Redaktor