KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 27 Nov 2020 | BR
Parafia pw. św. Rocha w Złotowie

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
22. 11. 2020 r.
 
1. Dzisiejsza niedziela Chrystusa Króla Wszechświata jest ostatnią w ciągu roku liturgicznego. Stajemy przed majestatem Chrystusa Pana z całym doświadczeniem mijającego roku kościelnego, aby dokonać refleksji nad mijającym czasem. Uczynimy to we wspólnocie Parafii po Mszy świętej o godzinie 12.00, kiedy to przed Najświętszym Sakramentem oddamy całe nasze życie w ręce i władanie Chrystusa Pana.
2. We wtorek w liturgii przypada Wspomnienie Świętych Męczenników Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy.
3. Mamy jeszcze wolne intencje na bieżący tydzień, są to Msze święte ranne, wieczorne i w niedzielę. Można zamawiać je w zakrystii, na następny rok w kancelarii, bądź telefonicznie.
4, Od przyszłej niedzieli, która rozpocznie adwentowy czas, przed kościołem u Pana Kościelnego będzie możliwość nabycia poświęconych opłatków i świec Caritas w corocznej akcji: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
BR

BR Autor

Redaktor