KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 27 Nov 03:58 | BR
Parafia pw. św. Ojca Pio - Zamość

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

 

22.11.2020 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Msze św. w tygodniu o godz. 17.00 i 18.00 także we wtorek.

2. W poniedziałek wystawieniem Najswiętszego Sakramentu o godz. 17.30 rozpoczniemy modlitwy Grupy Modlitwy św. Ojca Pio naszej parafii. Do wystawionego na balustradzie koszyczka proszę składać dziękczynienia, prośby i podziękowania za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Zapraszamy wszystkich czcicieli naszego Patrona.

3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. i modlitwy do św. Michała Archanioła.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i jak co roku będziemy rozprowadzać kalendarz parafialny na 2021 rok, świece wigilijne CARITAS i poświęcone opłatki na stół wigilijny. Już dziś informujemy, że nasza parafia nikogo nie upoważniła do rozprowadzania opłatków wigilijnych po domach i zbierania ofiar na cele parafialne !!!

5. Dotarł ostatni w tym roku ostatni numer „Głos Ojca Pio” abonenci proszeni są o odbiór po Mszy św. w zakrystii. Proszę także o wzowienie prenumeraty na przyszły rok – cena 60 zł.

6. W czwartek specjalistyczna firma dokonała dezynfekcji i ozonowania naszego kościoła. Przez tą operację zostały zlikwidowane wszystkie wirusy, pleśnie i grzyby. Został wystawiony specjalny certyfiakat, jego kopia jest w gablocie ogłoszeń i na stronnie internetowej naszej parafii. Możemy bezpiecznie uczestniczyć w nabożeństwach zachowując oczywiście wszystkie wymogi sanitarne. W kruchcie kościoła są wystawione pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk.


7. Bóg zapłać za ofiary skłdane dziś na tacę i przekazywane na konto naszej parafii. Bóg zapłać tym, którzy na konto parafialne przekazują ofiary kiedy nie mogą być na Mszy św. ze względu na chorobę czy pandemię. Bóg zapłać za to świadectwo, że nie jest nam obojętne utrzymanie parafii w tym trudnym czasie. Dlatego proszę o wsparcie na rzecz funkcjonowania parafii. Wszystkim za wszelkie dobro staropolskie Bóg zapłać.

BR

BR Autor

Redaktor