KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 19 Nov 2020 | BR
Parafia pw. św. Mikołaja w Łabiszynie - ogłoszenia

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

15. XI. 2020 r.

1. Dzisiaj mamy  33 Niedzielę Zwykłą. Msze św. o 9.00, 10.30, 12.00. Dzisiaj IV Światowy Dzień Ubogich.

2. Zbliżamy się do końca roku liturgicznego. Przyszła niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.  Uroczysta  Msza św. o godz. 10.30. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego  Sakramentu i Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

3. Dzisiaj zbierane ofiary są przeznaczone  na cele remontowe naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby remontowe naszej Parafii, oraz za te  składane w Biurze Parafialnym i na Konto Parafii. W minionym tygodniu Komisja Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków odebrała przeprowadzone w tym roku prace remontowe w naszej parafii. Nie zgłoszono żadnych zastrzeżeń.

5. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 18.00.

6. W tygodniu Msze św. 0 18.00 w czwartek o 8.00.

BR

BR Autor

Redaktor