KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 13 Nov 2020 | BR
Parafia pw. św. Mikołaja - Ślesin

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

XXXII Niedziela Zwykła 8 listopada 2020

  1. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać ofiary na rzecz parafii złożone dziś, w II niedzielę miesiąca na składkę remontową.  
  2. Według zarządzeń państwowych od 7.11-29.11. w naszym kościele może uczestniczyć we Mszy św. i nabożeństwach 15 osób, a w kaplicy w Minikowie 7 osób.
  3. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
  4. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, wtorek i piątek. 
  5. W tym tygodniu we wtorek i czwartek Msze św. o godz. 17:00
  6. W środę 11 listopada obchodzimy Narodowe  Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 11:00. 
  7. W zakrystii i biurze parafialnym można składać wymienianki roczne.
  8. Bardzo proszę  aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. 
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
  10. 10.Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
BR

BR Autor

Redaktor