KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 27 Nov 03:58 | BR
Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa - Szaradowo

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA  22 listopada 2020

  1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Dodatkowa Msza Św. o 1500, a po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy adwent. O 1500 Dodatkowa Msza Św. i nabożeństwo eucharystyczne z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

  3. Już od dziś można nabywać wigilijne świece Caritas. Świece są wyłożone na stolikach przy bocznym ołtarzu.  Duże świece 15 zł, małe świece 6 zł. Obowiązuje samoobsługa. Ofiary proszę składać do skarbon. Od przyszłej niedzieli będą też opłatki.

  4. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej ogłasza nabór na Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej oraz Studium Duchowości Karmelitańskiej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

  5. Dziękuję za prace w minionym tygodniu, zwł. za wysprzątanie liści wokół kościoła.
    Dziękuję również za prace na cmentarzu.

  6. Kościół od 31 X jest ogrzewany.

BR

BR Autor

Redaktor