KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 21 Nov 04:52 | BR
Parafia pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Niemczu

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA   15.11.2020  Światowy Dzień Ubogich

  1. W niedzielę aż do odwołania odprawiana jest dodatkowa Msza Święta o godzinie 15.00. Każdego dnia o godzinie 15.00 w naszej świątyni odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.

  2. W piątek miał miejsce w naszym kościele Wieczór Uwielbienia. Wszystkim, którzy tę modlitwę przygotowali i w niej uczestniczyli składam serdeczne „Bóg zapłać”.

  3. W przyszłą niedzielę, ostatnią w roku liturgicznym obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za dwa tygodniu już I Niedziela Adwentu.

  4. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych będzie odprawiana w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca Msza Św. Pierwsza zostanie odprawiona 7 grudnia.

BR

BR Autor

Redaktor