KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 13 Nov 2020 | BR
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w Niemczu

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

XXXII Niedziela Zwykła 8 listopada 2020

  1. W niedzielę aż do odwołania odprawiana jest dodatkowa Msza Święta o godzinie 15.00. Każdego dnia o godzinie 15.00 w naszej świątyni odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.

  2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy członków i wolontariuszy Zakonu św. Łazarza, po Mszach świętych będą rozprowadzać kalendarze-cegiełki. Środki zebrane ze sprzedaży pozwolą na wsparcie działania Centrum Opieki Perinatalnej św. Łazarza (hospicjum perinatalnego), które ma pod swoją opieką rodziny, spodziewające się narodzin śmiertelnie chorego dziecka. Koszt cegiełki wynosi 50 złotych. Zachęcamy do wsparcia.

  3. W środę w Święto Niepodległości na Mszy Św. o godzinie 18.00 modlić się będziemy za naszą Ojczyznę.

  4. W piątek o godzinie 18.30 zapraszamy do naszej Świątyni na Wieczór Uwielbienia.

  5. Wmienianki roczne możemy składać jeszcze do przyszłej niedzieli. Za poleconych w wpominkach będzie odprawiana w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca Msza Św.

  6. Zmarł nasz parafianin Adam Barański lat 55. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 10.00, na cmentarzu w Bydgoszczy na Bielawkach, przy Parafii Zmartwychwstania Pańskiego.

  7. Wyszedł kolejny numer naszej gazetki parafialnej Gaudete. Zapraszamy do lektury.

  8. Spotkania formacyjne do Bierzmowania zostają odwołane.

BR

BR Autor

Redaktor