KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 27 Nov 2020 | BR
Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Białych Błotach - ogłoszenia

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
22 listopada 2020 r.


1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę elektroniczną, która ustawiona jest pod chórem i ofiary złożone na tacę tradycyjną do koszyków zwieszonych przy wyjściach z kościoła.

2. Dziękujemy za dodatkowe ofiary na cele duszpasterskie: 200 zł. od rodziny z ul. Betonowej.

3. W tygodniu czcimy szczególnych patronów: św. Męczenników Andrzeja i Towarzyszy we wtorek.

4. Informujemy że do 1 stycznia włącznie Msza święta będzie sprawowana w niedzielę o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 12.00 i 18.00. Tak będzie również 25 grudnia w Boże Narodzenie, 26 grudnia we wspomnienie św. Szczepana i 1 stycznia w Nowy Rok. Pasterka o godz. 22.00 i o północy.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Przewodniku katolickim” między innymi artykuł: Wiary nie traci się łatwo i Franciszku, odbuduj nasz Kościół oraz informacje z życia naszej diecezji.

6. Dziękujemy za pomoc w dostarczeniu listu z życzeniami i opłatkiem do naszych parafian i wszystkich mieszkańców Białych Błot. Jeżeli zdarzyło się, że list do kogoś nie dotarł, gdyż przy jakiejś posesji nie było skrzynki na listy albo trudno było znaleźć wejście, prosimy o kontakt telefoniczny z parafią, a w najbliższych dniach opłatek zostanie dostarczony.

7. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór na Studium Duchowości Karmelitańskiej i Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej, które będą prowadzone w formie zdalnej. Zgłoszenia do końca listopada. Informacje szczegółowe w gablocie.

8. Zarząd Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Bydgoskiej za aprobatą księdza biskupa zbiera podpisy pod obywatelską inicjatywą: „Tak dla rodziny, nie dla gender”. Jeżeli ktoś chciałby się pod tym projektem podpisać, może to zrobić w kancelarii parafialnej, potrzebny jest numer PESEL.
BR

BR Autor

Redaktor