KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 27 Nov 03:58 | BR
Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Białych Błotach - ogłoszenia

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

Dzień Skupienia Ceremoniarzy z lat 2011-2019

KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA 12 Apr 14:12

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
22 listopada 2020 r.


1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę elektroniczną, która ustawiona jest pod chórem i ofiary złożone na tacę tradycyjną do koszyków zwieszonych przy wyjściach z kościoła.

2. Dziękujemy za dodatkowe ofiary na cele duszpasterskie: 200 zł. od rodziny z ul. Betonowej.

3. W tygodniu czcimy szczególnych patronów: św. Męczenników Andrzeja i Towarzyszy we wtorek.

4. Informujemy że do 1 stycznia włącznie Msza święta będzie sprawowana w niedzielę o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 11.00, 12.00 i 18.00. Tak będzie również 25 grudnia w Boże Narodzenie, 26 grudnia we wspomnienie św. Szczepana i 1 stycznia w Nowy Rok. Pasterka o godz. 22.00 i o północy.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Przewodniku katolickim” między innymi artykuł: Wiary nie traci się łatwo i Franciszku, odbuduj nasz Kościół oraz informacje z życia naszej diecezji.

6. Dziękujemy za pomoc w dostarczeniu listu z życzeniami i opłatkiem do naszych parafian i wszystkich mieszkańców Białych Błot. Jeżeli zdarzyło się, że list do kogoś nie dotarł, gdyż przy jakiejś posesji nie było skrzynki na listy albo trudno było znaleźć wejście, prosimy o kontakt telefoniczny z parafią, a w najbliższych dniach opłatek zostanie dostarczony.

7. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór na Studium Duchowości Karmelitańskiej i Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej, które będą prowadzone w formie zdalnej. Zgłoszenia do końca listopada. Informacje szczegółowe w gablocie.

8. Zarząd Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Bydgoskiej za aprobatą księdza biskupa zbiera podpisy pod obywatelską inicjatywą: „Tak dla rodziny, nie dla gender”. Jeżeli ktoś chciałby się pod tym projektem podpisać, może to zrobić w kancelarii parafialnej, potrzebny jest numer PESEL.
BR

BR Autor

Redaktor