Felieton 24 Oct 2018 | Redaktor
Tęczowy Piątek w szkołach i uczciwie o homoseksualizmie i rzekomej homofobii

Tzw. Kampania Przeciw Homofobii organizuje 26 października - czyli za dwa dni - w 211 polskich szkołach akcje pt. "Tęczowy Piątek".

Przypomnijmy w tym miejscu słynny program z cyklu Wojna Światów - zrobiony prze Jana Pospieszalskiego sprzed lat, ale aktualny z tego względu, że pokazuje realizm spraw, które chce nam się dziś przeinaczać, a co ważniejsze możemy w tym filmie wysłuchać relacji z życia osób homoseksualnych od nich samych i możemy poznać, co panowie ci postanowili zrobić ze swoją skłonnością i jakie zobaczyli jej realne źródła. Są też wypowiedzi naukowych specjalistów.

"Tolerancja" stała się terminem kluczem, ale nie wyjaśniając czym ona naprawdę jest, używa się jej jak oręża do atakowania wszystkich, którzy nie podzielają poglądów osób prowadzących kampanię. Z klucza ktoś o poglądach nie akceptujących ideologię gender jest uznawany jako agresor wobec ludzi o skłonnościach homoseksualnych. To jest manipulacja.

Niestety musimy sobie wszyscy zdawać sprawę z tego, że wykorzystywana i niewyjaśniana "tolerancja" stała się ideą nieprawdziwą, ale jednocześnie mieczem obosiecznym, bo niszczy prawdziwe i naprawdę szczere relacje międzyludzkie. A można inaczej, tylko trzeba zachcieć chcieć.

Oto film dokumentalny, zaledwie 20 minutowy, ukazujący sedno sprawy na przykładzie Holandii. Za dwa dni "Tęczowy Piątek" w 211 szkołach polskich. Przypomnijmy, że tęcza jest symbolem przymierza Boga z człowiekiem, jako znak ukazany zaraz po potopie, gdy świat powstał odnowiony.

Jaki jest ten świat zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Ale nie możemy się zwalniać z braku wiedzy na temat tego, co realnie się dzieje i z jakich intencji, zwłaszcza jeśli dotyczy to naszych dzieci. Oto film, a poniżej wypowiedź ks. bpa Rysia dotycząca tematu.

. . .

red.: KB

źródło: Tysol.pl, PCH24, Qeer.pl, you tube.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor