Felieton 7 Mar 2018 | Redaktor
Relacja z przygotowań do Misterium w Dolinie Śmierci i apel o pomoc

Zapytaliśmy organizatorów Misterium Męki Pańskiej w Dolinie Śmierci - które co roku tak bardzo zachwyca wszystkich, którzy zawsze w ogromnej liczbie przybywają podziwiać to wspaniałe dzieło, jak obecnie wyglądają przygotowania i o to wieści od nich dla Czytelników KB:

"Obecnie jesteśmy na etapie dogrywania ostatniej ścieżki głosowej- dźwiękowej, muzycy wybierają odpowiednie utwory, ruszyły też prace przy tworzeniu dekoracji, scenografii i strojów, aktorzy otrzymali już scenariusz i zapoznali się ze swoimi rolami." - mówi Iwona Pozorska

Zapytaliśmy, czy potrzebni są jeszcze bydgoszczanie do pomocy:

"Pomoc potrzebna! Można się wcielić w role aktorskie a także w pomoc techniczną m.in. budowanie i tworzenie scenografii, przygotowanie strojów, posiłków dla zaangażowanych, rozdawanie ulotek..."

Także drodzy bydgoszczanie, jeśli macie jeszcze czas i zapał, nie boicie się trudnych warunków atmosferycznych, chcecie mieć czynny udział w tym niesamowitym wydarzeniu, organizatorzy Misterium Męki Pańskiej czekają wciąż na Waszą pomoc!

Osoby, które chciałyby włączyć się mogą zgłaszać się pod numerem telefonu 727 925 658.

Organizatorzy ponadto informują, że:

"15 marca br o godz. 11:00 odbędzie się konferencja prasowa w Kurii Diecezji Bydgoskiej, na którą serdecznie zapraszamy, a 18 marca (niedziela) godz. 18:00 odbędzie się spotkanie z Reżyserem wszystkich, którzy się w to dzieło angażują, na które również serdecznie zapraszamy!"

red.: KB

fot. FB Misterium Męki Pańskiej

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor