Felieton 3 Feb 2018 | Redaktor
I o co chodzi z tym bierzmowaniem? cz.1. - prowadzą J. i M. Dłuscy

Portal Katolicka Bydgoszcz zaprasza wszystkich na cykl audycji, w których Joanna i Marek Dłuscy podejmują odważnie temat Sakramentu Bierzmowania. Po ludzku i prostym językiem, w spokoju i głębokiej zadumie, po prostu mówią do nas wszystkich tak, jak prowadzi ich mowę Duch Boży.

Audycje nie są tylko dla kandydatów do bierzmowania, ale dokładnie dla każdego z nas, którzy mają dość bierności i czują smak entuzjazmu na myśl o przyjmowaniu Bożych prezentów, których Ojciec nasz Niebieski ma dla nas nieskończenie wiele.

A jeśli ktokolwiek z nas ma chęć skontaktowania się z Asią i Markiem z pytaniem, czy ze swoją refleksją dotyczącą podejmowanych przez nich tematów w audycjach, oni sami są na to otwarci, podając swój adres mailowy:

marekdluski@wp.pl

Joanna i Marek Dłuscy swoją formację realizują w Domowym Kościele, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie i są przedstawicielami Szkoły Nowej Ewangelizacji. Odważnie wchodzą w temat próby zrozumienia Sakramentu Bierzmowania. Opowiadają o swoich doświadczeniach, uczciwie, to znaczy jako będący sami niedoskonałymi, podejmują drogę przybliżania siebie i innych do wnętrza tegoż niezwykłego Sakramentu Bierzmowania. Nie ma większego znaczenia czy jesteśmy już po, czy dopiero przed... Te audycje są dokładnie dla każdego Część pierwsza: Dokładnie tacy, jacy jesteśmy nie pozostawajmy bierni.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor