Felieton 30 Nov 2017 | Redaktor
Duchowy Trening na adwent

Psy i kundle [FELIETON]

Felieton 17 Dec 23:00

Duchowy Trening przygotowany w okresie adwentu 2017 to codzienne zadanie otrzymywane w wiadomości SMS lub e-mail. Proponuje go Duszpasterstwo "Martyria" i Fundacja "Wiatrak". Ma pomóc w codziennej pracy nad swoim charakterem i relacją z Bogiem.

  • Zadania wybierane są losowo, bo cały proces obsługuje maszyna. Wierzymy jednak, że Duch Święty jest obecny także w elektronice. Dlatego jeśli przez kilka dni dostaniesz podobne zadanie lub wypełnienie zadań będzie dla Ciebie wyjątkowo trudne — po prostu zaufaj. Być może jest to szczególny obszar pracy nad sobą w tym adwencie! - zachęcają twórcy inicjatywy.

Aby zacząć, wejdź na duchowytrening.pl i zarejestruj się. Trening jest dobrowolny, więc założone konto możesz w każdej chwili edytować lub usunąć. - Przy rejestracji podajesz adres e-mail oraz jeśli chcesz - numer telefonu, a także kilka dodatkowych danych, które pomogą nam rozwijać Duchowy Trening. Nie będziemy używać Twoich danych w celach marketingowych - podkreślają w "Martyrii" i "Wiatraku".

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor