Felieton 25 Jan 2018 | Redaktor
Czy Bogu nie udała się starość? niesamowita konferencja do wysłuchania

21 stycznia w Poznaniu ks. Sławomir Kostrzewa wygłosił pewną bardzo szczególną homilię, która odważnie i realistycznie odkrywa tajemnicę starości. Nieunikniony czas wygasania życia, na pewnym etapie dotyka każdego z nas, chyba że samo życie kończy się wcześniej. To, kiedy umrzemy jednak jest przed nami zakryte i również z ważnego powód, który jest dobrem dla nas.

Co zatem z tą nasza ludzką starością? Czy widzieć ją realistycznie, obserwować, aż w końcu samemu przeżywać ma jakiś szczególny sens dla nas? Otóż tak.

Zapraszamy do wysłuchania niezwykle mądrej homilii o starości ks. Sławomira Kostrzewy. Bez względu na to, ile my sami będziemy żyć, starość dotyczy nas wszystkich, jako przeżywana w końcu przez nas, albo przeżywana przez naszych najbliższych, co nas również bezpośrednio dotyczy i jest ważne.

Jakie plany może mieć Bóg na najtrudniejszy okres życia ludzkiego, jakim jest starość? Czy słuszna jest postawa buntu człowieka, który traci siły, zdrowie - dosłownie wszystko? Odpowiedzi na te pytania udziela ks. Sławomir Kostrzewa w homilii wygłoszonej 21 stycznia 2018 r. w Poznaniu, w parafii pw. Maryi Królowej

Źródło: RCS TV

red.: KB

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor