Międzynarodowa pielgrzymka do Lourdes. 16 lipca - wirtualnie

Jarosław Aleksander | Wczoraj 11:59 16 lipca czyli w rocznicę ostatniego objawienia Matki Bożej św. Bernadecie Soubirous, w Lourdes zaplanowano światową pielgrzymkę do tego miejsca. W ramach pielgrzymki 15 godzin transmisji w telewizji i internecie.

Kraków świętego Jana Pawła II

Jarosław Aleksander | 22 Jun 07:23 Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Bydgoskiej organizuje wyjazd do Krakowa – śladami Jana Pawła II. Jest to okazja do przypomnienia postaci Ojca Świętego – syna polskiej ziemi.

LEW JUDY zaprasza - w czwartek

Redaktor | 9 Apr 2019 Bracia, zapraszamy Was na kwietniową Mszę Świętą w intencji mężczyzn. Odkryj męską relację z Bogiem jak nigdy dotąd.

Pielgrzymki z Bydgoszczy- Jerozolima, Fatima, Medjugorie i in.

Redaktor | 8 Apr 2019 Bydgoskie biuro Euro TiM - ma w swojej ofercie interesujące pielgrzymki do miejsc, które dla katolików są nieobojętne i bardzo dobrze znane z tradycji zarówno tej odległej jak i najnowszej katolickiej. Działalność ks Jana Maria Vianneya, Medjugorie, drogi którymi chodził nauczając św. Paweł, czy Ziemia Święta, to kilka z propozycji pielgrzymkowych.

Zaproszenie na ciekawą pielgrzymkę

Redaktor | 5 Apr 2019 Bardzo ciekawy program pielgrzymkowo - turystyczny . Nawiedzimy miejsca objawień Matki Bożej w Sanktuarium Matki Bożej Ubogich w Banneux ( 1933rok) oraz w Beauraing (lata 1932 - 1933 ), w Lisueux nawiedzimy Sanktuarium św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz Jej rodziców Ludwika i Zelli Martin. Sanktuarium jest jednym z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych Fancji.