Uwaga! Możemy pomóc w budowie pierwszego dziecięcego hospicjum na Litwie

 

6 stycznia w Bydgoszczy o godz 15.00, w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP - Jachcice, odbedzię się wspaniały koncert kolęd, w którym wystąpią zarówno muzycy profesjonalni: kwartet smyczkowy Virtuoso z udziałem Agaty Struczyk grającej na kontrabasie oraz uczniowie i absolwenci VIII Liceum Ogólnokształcącego, a także zespół perkusyjny "Klub Salsa" z MDK nr 4. Wszystkich bydgoszczan i nie tylko serdecznie zapraszamy.

Celem tego jednoczącego artystów wydarzenia jest bardzo ważna potrzeba, jaką mają ciężko chore dzieci na Litwie. One potrzebują hospicjum, którego tam po prostu nie ma.

Charytatywny koncert kolęd jest więc zorganizowany na rzecz budowy pierwszego, dziecięcego hospicjum na Litwie.

A oto lista wykonawców:

Wykonawcy: • perkusja – Mateusz Krawczyk • pianino – Rafał Tworek • instrumenty perkusyjne – Jacek Kwaśniak • gitara elektryczna - Kuba Zarębski • gitara basowa – Antoni Olszewski • saksofon – Krzysztof Biernacki

• skrzypce – Michał Kwaśniak i Przemysław Nawrocki • altówka – Karol Piechowiak • wiolonczela – Jan Przytuła czyli kwartet smyczkowy VIRTUOSO z gościnnym udziałem Agaty Struczyk - kontrabas

• zespół perkusyjny „Klub Salsa” z MDK nr 4 pod opieką Jacka Kwaśniaka • realizacja dźwięku - Łukasz Rafiński

Śpiew: absolwenci VIII Liceum Ogólnokształcącego: Małgorzata Łubecka, Agata Raniszewska, Monika Nicińska, Marta Jankowska, Gosia Kobylarz i Filip Kaniasty. Oraz uczniowie naszej szkoły: Kamila Michalska, Daria Utke, Magdalena Florek, Laura Pusz, Agnieszka Ordak, Julia Cackowska, Michał Szukalski, Justyna Genczelewska, Natalia Gapska, Kamil Zboracki, Agnieszka Zajączkowska, Karolina Sikora, Wiktoria Berent (klarnet), Oliwia Wekwejt, Paulina Ciechanowska, Ola Kozdra, Karolina Spanehl, Dominika Chara, Agata Radomska i Adrianna Filipiak. Nasi najmłodsi wykonawcy: Marysia i Julek :)

Zespół prowadzi absolwentka naszej szkoły: Agnieszka Rżany

Koncert prowadzi: Agata Głaczyńska (uczennica VIII LO)

Magdalena Putz


2017.12.23 10:29

Redakcja / Wydawca

Redaktor Naczelny Portalu
Katolicka Bydgoszcz
Katarzyna Chrzan

ul. Dolina 35

telefon 690 288 417

e-mail redakcja@katolicka.bydgoszcz.pl


Wydawca Portalu

Stowarzyszenie
Sanctus Paulus


KRS 0000408166 NIP 953-263-50-63
REGON 341237206

Konto:
80 1930 1552 2350 0350 2800 0002
Copyrights 2015 katolicka.bydgoszcz.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Zamknij